Türkiye’nin önde gelen tıbbi cihaz ve tek kullanımlık tıbbi ürünler imalatçısı ve dağıtıcısı olan BIÇAKCILAR, 1959 yılından bu yana sağlık sektörüne hizmet vermektedir.

Hakkımızda

Türkiye’nin önde gelen tıbbi cihaz ve tek kullanımlık tıbbi ürünler imalatçısı ve dağıtıcısı olan BIÇAKCILAR, 1959 yılından bu yana sağlık sektörüne hizmet vermektedir. Bıçakcılar kalite güvence sisteminin EN ISO 9001 ve EN ISO 13485 standartlarına uygunluğu TÜV NORD tarafından onaylanmıştır. Bıçakcılar ürünleri Avrupa Birliği ülkelerinde sağlık ürünlerinin ithal ve kullanım izni olan CE Markası kullanım yetkisine sahiptir.

Bıçakcılar, ürün tasarımından satış sonrası servisine kadar üretimin her aşamasında Toplam Kalite Yönetimi prensiplerine ve GMP kurallarına sıkı sıkıya bağlı olarak, i.v. kanülden, ameliyat masalarına kadar uzanan geniş bir yelpazede ürünler sunmaktadır.

Yurtiçinde ve yurtdışında 100’den fazla ülkede sağlık sektörüne hizmet veren Bıçakcılar, yüksek teknolojili cihazlarla donatılmış Esenyurt Üretim Tesisleri’nde, İstanbul İdare Merkezi’nde ve Ankara, İzmir, Samsun, Antalya ve Adana Satış Bürolarında 700’ü aşkın çalışanı ile mükemmeliyet ve tam müşteri memnuniyeti hedeflenerek, 57 yıldır bu doğrultuda ödün verilmeden çalışmaktadır.

 MisyonumuzMisyonumuz; tanı koyduran, hayat kurtaran ve yaşam kalitesini artıran tedavilerde kullanılan güvenilir ve erişilebilir tıbbi cihazları üretmek ve dağıtımını yapmaktır.

VizyonumuzBıçakcılar olarak bizler, akıllı, yenilikçi, çeşitli, güvenli ve çevre dostu tıbbi cihazlar üreterek ve tedarik ederek -iş ortaklarımızla birlikte- sağlık profesyonelleri ve alıcılarının ilk tercihi olmak istiyoruz. Markamızın değerini, toplum faydasını, stratejik düşünceyi ve uygun bilgi paylaşımını önemsiyoruz.